KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7775156
nr 777 5156
Träsnitt
signerad, 1978, 23x21
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 september 2012
kl 19:03:09
100 kr
150 kr
200 kr